Sesong 4

,

Sesong 4 av Kommunepoker skal gi 11 fylkesmestere og 7 Wild card-vinnere som alle møtes i Norgesfinalen i Tallinn i november 2021.

Viken

Fylkesmester: Anders Smestad

Våler:                           Kristian Sung Hansen

Rakkestad                    Sverre Bye

Jevnaker                      Stefan Hansen

Lier                              Tommy Andersen

Lunner                         Andreas Thorvalsen

Hemsedal                    Henning Flaget

Aurskog/Høland            Ingar Andersen

Nesby                          Emma Gaathaug

Moss                           Johan Hustoft Hansen

Drammen                     Glenn Groland

Ringerike                     Rasmus Sætrang

Råde                           Jørgen Haga

Skiptvet                        Kristoffer Andreassen

Lillestrøm                     Anders Smedstad

Ås                                Christoffer Hastun

Rælingen                     Daniel Sørensen

Indre Østfold                Jørgen Skullerud

Lørenskog                    Stig Roger Finstad

Frogn                           Thomas Kristiansen

Fredrikstad                 Michael Remy Furuseth

Sarpsborg                   Andreas Aas Ottesen

Hole                            Roger Lund

Eidsvoll                      Mariann Berg

Bærum                        Mads Hadler

Asker                           Tom Seehusen

Hurdal                          Hans-Petter Røsrud

Nannestad                   Jorunn Gerhardsen

Nesodden                    Christopher Myhrvold

Øvre Eiker                    Marianne Andersen

Ål                                Lars Olav Hole

Nes:                             Linda Rønaas

Ullensaker                    Jarle Pedersen

Vestby                         Kim Francker

Nittedal                        Olav Løvereide

Halden                         Ben Fosdahl

Gjerdrum                     Rolf Åge Felix Olsen

Nordre Follo                 Marte Sandberg

Trøndelag:

Fylkesmester: Robin Fanum

Stjørdal            Ronny Albrigtsen

Nærøysund      Andreas Moe

Heim                Finn Spjøtvold

Midtre Gauldal  Svein Erik Vinsnesbakk

Ørland              Robin Fanum

Trondheim        Sigurd Erlend Einarsen

Inderøy            Arild Fjeset

Røros               Joachim Engesvold

Leka                Aleksander Sønnesyn

Levanger          Evy Løvtangen Albrigtsen

Orkland            Kim Andre Sagberg

Oppdal             Vidar Sundseth

Steinkjer           Tommy Gulstad

Namsos           Silje Nilsen

 

Møre og Romsdal:

Fylkesmester: Johnny Svensli

Fjord: Sander Lødøen

Smøla: Håvard Knutsen

Aure: Håvar Hjelen

Sula: Jan Erik Eriksen

Averøy: Vegard Ohrvik

Vestli: Johnny Svensli

Stranda: Elin Langlo

Ålesund: Dag Jøran Løvoll

Molde: Daniel Sæther

Kristiansund: Sindre Bunes

Sykkylven: Sindre Over-Rein

Ulstein: Bjørnar Nesset

Tingvoll: Ruben Ulset

Hareid: Ronny Dahlø

Volda: Rebekka Johnsen

Ørsta: Ivar Ørstavik

Hustadvika: Frank Robert Berget

Gjemnes: Roy Robert Eltvik

Sunndal: Kjetil Storås

Rauma: Kim Morgan Ellis

Troms og Finnmark

Fylkesmester: Tommy Simonsen

Vadsø: Kristian Johnsen

Måsøy: Peder Aage Paulsen

Målselv: Frank Vidar Olsen

Båtsfjord: Raymond Bjørkås

Kautokeino: Mikkel Isak Eira

Tromsø: Rune Pedersen

Karlsøy: Dennis Karlsen

Karasjok: Runar Andresen

Dyrøy: Anders Sletten

Skjervøy: Roy Mathisen

Nordreisa: Henrik Henriksen

Porsanger: Glenn Jolma

Balsfjord: Richard Strømsnes

Sør-Varanger: Kurt-Widar Coucheron

Storfjord: Tom- Even Heimstad

Gratangen: Rudi Rafaelsen

Harstad: Mathias Balk Thomassen

Alta: Harald Mikalsen

Vardø: Vidar Haugen Jakobsen

Sørreisa: Dan-Børge Haugan

Nordkapp: Yngvar Pettersen

Lyngen: Øyvind Garfjell

Kvæfjord: Stefan Kulseng-Lillegård

Senja: Tommy Simonsen

Nordland:

Fylkesmester: Pål Soløy Moen

Andøy: Renate Kristiansen

Saltdal: Kristen Høyforslett

Hadsel: Andreas Odin Urheim Rimpi

Rana: Sondre Fagerli

Vefsn: Charlotte Jarnæs

Moskenes: Aleksander Gylseth (bildet)

Bodø: Pål Soløy Moen

Narvik: Øystein Larssen

Lurøy: Vegard Fjellgaard

Meløy: Trine-Lise Lundegård

Vågan: Sindre Fagerlid

Dønna: Dag Nilsen

Røst: Kenneth Gundersen

Rødøy: Lars Herseth

Bindal: Kenneth Kristiansen

Øksnes: Truls Ekran

Vega: Torgeir Sletvold

Vestvågøy:  Ida Leirvik

Rogaland:

Fylkesmester: Pawel Ziemann

Hå: Petter Varhaug

Sandnes: Pawel Ziemann

Vindafjord: Marie Haraldsen

Haugesund: Morten Hagland

Karmøy: John Gunnar Haukås (bildet)

Sokndal Thomas Torgersen

Stavanger: Jan Sontum

Time: Knut Skimeland

Tysvær: Kurt Skimeland

Lund: Sigve Sandsmark

Vestfold og Telemark

Fylkesmester: Otto Holm

Hjartdal: Morten Haugen

Drangedal: Odd Einar Berntsen

Horten: Tom Seehusen

Larvik: Joachim Gjerstad

Holmestrand: Stian Hansen

Notodden: Olav Holtan Øverbø

Tønsberg: Monolupa Sakariassen

Porsgrunn: Aksel Thorbjørnsen

Midt-Telemark: Steinar Åsgrav

Sandefjord: Otto Holm

Skien: Torgeir Olstad

Bamble: Terje Henrichsen

Færder: Ailin Bruteig Huse

Nome: Heidi Jensen

Tinn: Arve Styrvold

Vestland

Fylkesmester: Kjetil Hanstvedt

Øygarden: Johnny Nesse

Alver: Gunnleiv Berge Fossåskaret

Bjørnafjord: Tim Hansen

Askvoll: Jessica Maria Björkstrand

Bergen: Bjørn Arild Thorstensen

Osterøy: Kjetil Hanstvedt

Sogndal:  Martin Grodås Alnes

Modalen: Petter Arnesen

Sunnfjord: Per Arne Lundekvam

Kvam: Helge Lysen

Kinn: Torstein Sørbø

Askøy: Tore Knudsen

Agder

Fylkesmester: Stian Henriksen

Arendal: Aleksander Solheim

Lindesnes: Jon Kyte

Tvedestrand: Edwin Sterk-Hansen

Vennesla: Mathias Svenson

Evje og Hornes: Audun Bergstad

Grimstad: Stian Henriksen

Kristiansand: Kjetil Tellefsen

Risør: Laila Christensen

Lillesand: Tommy Walbeck