Sesong 3

,

Sesong 3 av Kommunepoker ble spilt med 11 fylkesmestere og 7 Wild card-vinnere i Norgesfinalen. Dette var nytt av året etter kommune- og fylkessammenslåing.

Grunnet Covid-19 ble denne ikke spilt i Tallinn, som de to foregående sesongene. Online endte Christian Johansson(bildet) opp som Norgesmester.

VIKEN:

Fylkesmester:   Stig Roger Finstad

Våler                             Thomas Belgen

Rakkestad.                  Richard Aaserud

Jevnaker                     Jonny Wibe

Lier                              Tommy Rukke

Lunner                        Viktor Abrahamsen

Hemsedal.                   Thomas Evensen

Aurskog/Høland         Ingar Andersen

Aremark                      Mette Pedersen

Ringerike                    Morten Haakenstad

Nes (Buskerud)           Cathrine Smette

Råde                           Adrian Arulanandam

Skiptvedt                     Terje Fossum

Moss                           Jens Petter Johansen

Drammen                   Jens Fritz

Lillestrøm                    Robert Jensen

Ås                                Charlotte Larsen

Frogn                          Mats Vågan

Fredrikstad                 Lulzim Sulja

Sarpsborg                   Daniel Melhus Lipovoj

Eidsvoll                       Harald Sandmo

Bærum                        Axel Thoren

Indre Østfold              Kjersti Antonsen

Hurdal                         Espen Skåningsrud

Nannestad                  Morten Engelstad

Nesodden                   Christopher Myhrvold

Øvre Eiker                   Stian Hval Frydenheim

Lørenskog                   Stig Roger Finstad

Nes (Akershus)           Anders Leeber Lohne

Hol                              Simen Øyo

Ål                                Carina Stabæk

Vestby                         Cristopher Pajesø

Halden                        Felicia Jørgensen

Gol                              Kenneth Høegh

Enebakk                      Kai Henning Holm

Kongsberg                   Kristoffer Skolem

Asker                           Månz Ekholm

Nordre Follo               Marte Sandberg

Ullensaker                  Geir Johnsen

Trøndelag

Fylkesmester: Marius Pettersen

Midtre Gauldal Odd-Einar Rønningsgrind

Stjørdal            Evy Løvtangen

Nærøysund      Marius Pettersen

Melhus             Raymond Sævik

Heim                Erling Søreng Kårøy

Ørland              Christian Håstø

Trondheim        Gordon Small

Oppdal             Felix Melson

Verdal              Kristian Berre

Lierne              Aleksander Hals

Inderøy            Krisian Lilleby

Snåsa              Dan Totland

Orkland            Kristine Mattson

Namsos            Silje Nilsen

Levanger          Robin Fanum

Røros               Stig Arne Somby

Møre og Romsdal

Fylkesmester: Mats Albertsen

Aukra               Tore Knutsen Rødal

Tingvoll            Mats Albertsen

Sykkylven         Stein Erik Nordvoll

Sunndal            Joar Gikling

Ulstein              Daniel Hatløy

Rauma             Anne Kristin Lie

Volda               Jørgen Winjevoll

Smøla              Thomas Stensønes

Hareid              Ronny Dahlø

Giske               Kenneth Bergli

Hustadvika       Roger Kummervold

Aure                 Håvard Hjelen

Averøy             Ivar Bruvoll Vamråk

Vestnes            Tore Solhjel

Fjord                Vegard Lødøen

Ørsta                Benjamin Aam

Kristiansund     Kjetil Futsæter

Molde              Robin Ertesvåg

Ålesund            Fredrik Løken

Stranda            Johan Øye

Gjemnes           Arne Eltvik

Vanylven          Anita Munck

Sula                  Frode Jacobsen

Troms/Finnmark

Fylkesmester: Bjørn Tore Walsø Hansen

Karlsøy Arne Johansen

Karasjok Stig Rune Mienna

Vadsø Sondre Wallenius

Tromsø Rune Gabrielsen

Målselv Benedikte Andreassen

Kautokeino Mahtte Niillas Gaup

Skjervøy Stein Harald Nilsen

Dyrøy Jon Marius Sletten

Porsanger John Nilsen

Storfjord Tom-Even Heimstad

Balsfjord Markus Dahl

Sør-Varanger Aleksander Hansen

Gratangen Frank Markussen

Vardø Ken Ragnar Kristensen

Harstad Ronny Melå

Alta Johan Solaas

Hammerfest Marius Johansen

Kvæfjord Svein-Ove Bartlett

Senja Andreas Odin Urheim Rimpi

Nordkapp Bjørn Tore Walsø Hansen

Lyngen Bård Garfjell

Nordland

Fylkesmester: Christian Johansson(bildet)

Andøy Renate Kristiansen

Saltdal Håvard Jansen

Hadsel Leif Ruben Hanssen

Leirfjord Lasse Andreassen

Lødingen Gunnar Fenes

Hemnes Jostein Ottermo

Sortland Tobias Fjellvang

Vefsn Christian Johansson

Rana Sondre Fagerli

Bodø Anniken Barosen

Herøy Jan Kevin Arnøy

Meløy Trine-Lise Lundegård

Vågan Olav Børre Slettvoll

Dønna Tommy Solfjeld

Bindal John Persen

Vestvågøy Aleksander Gylseth

Rødøy Lars Axelsen

Sømna John Ivar Nygård

Øksnes Thomas Evensen

Narvik Børge Dypvik

Røst Rolf Nilssen

Vega Morten Wika

Rogaland

Fylkesmester: Lasse Hansen

Hjelmeland       Lasse Nessa

Vindafjord         Tor Stein Svendsbø

Time                Heidi Aanestad

Tysvær             Terje Lundal

Lund                Terje Kapuno Cortes Salte

Sola                 Owe Egeland

Sandnes           Preben Egeland

Karmøy            Morten Blåsernes

Kvitsøy             Jon Arne Ramsland

Stavanger         Lasse Hansen

Haugesund       Dagfinn Stokkenes

Sokndal            Erlend Støle

Gjesdal            Arild Torgersen

Hå                   Kai Morten Frafjord

Vestfold og Telemark:

Fylkesmester: Vidar Haugen

Hjartdal            Morten Haugen

Drangedal        Jan Arve Kleiv

Horten              Fred Andersen

Tokke               Martin Lio

Siljan                Vegard Johannessen

Kragerø            Andre Johnsen

Tønsberg         Erlend Hildonen

Skien               Kevin Melhus

Larvik               Stian Skjerven

Midt-Telemark Vidar Haugen

Holmestrand     Stian Hansen

Porsgrunn        Magnus Kristensen

Notodden         Bernt Zimmermann

Sandefjord        Atle Agledal

Bamble            Tommy Mikkelsen

Nome               Geir Wold

Tinn                 Tommy Styrvold

Vestland:

Fylkesmester: Even Helle

Ullensvang: Jon Martin Flisram

Askvoll: Eivind Norstrand

Høyanger: Kjartan Gunnarskog

Øygarden: Anita Bentley

Alver Helge Myklebust

Stad Eirik Wik Leite

Voss Brynjar Flatlandsmo

Austrheim         Stein Inge Hay

Sogndal Åge Ruud

Bjørnafjorden Bjørn Mjelva

Tysnes Isabel Vik

Bergen Even Helle

Kvam Gisle Guldbrandsen

 

Agder:

Fylkesmester: Øystein Arild

Evje&Hornes    Jan Robert Madsen

Grimstad          Håvard Udjus

Lillesand           Tommy Walbeck

Kristiansand     Øystein Arild

Arendal            Nickolai Kaspersen

Lindesnes         Frode Loland

Tvedestrand     Frode Fløyna

Risør                Audun Ellefsen

 

Innlandet:

Fylkesmester: Øystein Brenden

Lillehammer      Per Engh

Kongsvinger     Sindre Bing

Åsnes              Emil Rundberget

Hamar              Fredrik Slettum

Eidskog            Dagfinn Korbøl

Vang                Stig Hovi

Grue                Anita Tettenborn

Søndre Land    Tom Sørhagen

Ringsaker         Tony Westby

Wild card-vinnere:

Bergen: Anita Bentley

Ringsaker: Narcic Hamzic

Molde: Gunnstein Rausandhaug

Kristiansund: Jan Christian Wågø

Rauma: Robin H. Waage

Moss: John Robin Eriksen

Ålesund: Roger Hurlen