Vinnere 2022

,

Sesong 5 av Kommunepoker hadde en betydelig oppgradering i seg. Vi kuttet ut fylkesfinalene og sendte alle kommunemesterne fra alle kommunene med minimum 10 deltakere til Norgesfinalen i Tallinn 29. september – 2. oktober.

*En forutsetning for å reise til Tallinn er at kommunemester er minimum 21 år gammel på dagen Norgesfinalen starter. Om ikke sendes nummer 2 fra den aktuelle turnering til Tallinn, mens vinner beholder kommunemestertittel. Om kommunemester allerede har vunnet Kommunepoker i en annen kommune fra før i sesong 5, er det nummer 2 i turneringen som blir kommunemester.

Viken

Kommunemestere (deltakerantall i parantes)

Våler: Anders Rørvik (15)

Rakkestad: Reidar Sveen (16)

Lier: Roger Andersen (17)

Jevnaker: Even Kristiansen(15)

Lunner: Ørjan Elverud(22)

Hemsedal: Henning Flaget(13)

Aurskog-Høland: Simen Lie(23)

Nesbyen: Dan Dokken(10)

Moss: Thien Le(45)

Drammen: Steffen Askim(54)

Ringerike: Thomas Gjørsvik (21)

Råde: Petter Oven (16)

Skiptvet: Vegard Østby (26)

Lillestrøm: Didrik Mostue(42)

Ås: Christian Arstad(12)

Rælingen: Daniel Sørensen (4)

Indre Østfold: Torgeir Hagmann(37)

Lørenskog: Stig Roger Finstad(18)

Frogn: Nikolai Fanebust(14)

Fredrikstad: Andreas Aas Ottesen(23)

Sarpsborg: Rasmus Aas Engen(30)

Modum: Tommy Sundet(20)

Eidsvoll: Marius Hoel (21)

Bærum: Jin Ha (36)

Asker: Anders Kvam (52)

Hurdal: Thomas Skålevik (10)

Nannestad: Morten Berntzen(4)

Nesodden: Liban Madar(9)

Nedre Eiker: Kim Roger Larsen(10)

Hol: Lars Kynde(16)

Nes: Ali Reza Nouri(40)

Ullensaker: Even Evensen(42)

Nittedal: Thomas Flemmen(12)

Halden: Hogne Seifert(12)

Enebakk: Richard Hellerud(13)

Kongsberg: Ole Christian Flugre(12)

Gjerdrum: Benjamin Hansen(13)*

Nordre Follo: Anders Ryli(26)

Trøndelag:

Stjørdal: Joakim Ramstad(18)

Malvik: Jørgen Schetne(14)

Melhus: Kristian Andreassen(27)

Nærøysund: Marius Pettersen (41)

Heim: Kenneth Holm (30)

Midtre Gauldal: Bjørn Omar Løkken (13)

Indre Fosen: Odd-Johan Røsvik (18)

Ørland: Robin Fanum (3)

Trondheim: Alexander Lunde(68)

Holtålen: Steffen Leinsvang (10)

Inderøy: Trond Wågan (11)*

Leka: Aleksander Sønnesyn(12)

Levanger: Frode Jørstad Presthus(12)

Orkland: Kim Andre Sagberg(2)

Oppdal: Anne Melson(11)

Frosta: Eskil Reitan Kvamvold(11)

Rindal: Øyvind Dalen(10)

Skaun: Steinar Lindberg(3)

Steinkjer: Kjetil Engan(39)

Verdal: Håvard Lund(14)*

Møre og Romsdal:

Sykkylven: Lars Kristian Hjelseth(32)

Ulstein: Morten Sande(12)

Aukra: Hi Van Nguyen(7)

Hareid: Ronny Ingolf Dahlø(19)

Giske: Andre Aakre(9)

Volda: Rebekka Johnsen(6)

Ørsta: Peter Jøsokbakke (17)

Hustadvika: Svein Dale (38)

Sunndal: Ole Bjørn Rød(29)

Rauma: Daniel Sæther(35)

Smøla: Magne Riise(3)

Aure: Kjetil Henriksen(9)

Sula: Frode Bongom Jacobsen(11)

Fjord: Fehim Hadzalic(11)

Averøy: Ivar Bruvoll Vamråk(10)

Vestnes: Rakel Dahle(23)

Stranda: Even Korsedal(23)

Kristiansund: Jan Christian Wågø(37)

Ålesund: Nikolai Hovland(35)

Molde: Kjetil Sandnes(43)

Troms og Finnmark:

Vadsø: Marius Ballari(20)

Målselv: Mads-Yvind Estensen(12)*

Båtsfjord: Ovidijus Povilatitis(14)

Kautokeino: Ole Johan Triumf(15)

Bardu:Igor Poblete(3)

Tromsø: Fredrik Johansen(39)

Karlsøy: Tom-Einar Kristoffersen(11)

Karasjok: Svein Holmestrand(21)

Dyrøy: Sverre Hals(6)

Skjervøy: Jim Henriksen(4)

Nordreisa: Roy Mathisen(12)

Porsanger: Ole Kristian Skjellhaug(12)

Balsfjord: Frode Hanøy(7)

Hammerfest: Cecillie Benden(11)

Sør-Varanger:Kurt-Widar Coucheron(20)

Tana: Ivar Rolstad(2)

Storfjord: Jan Nilsen(17)

Gratangen: Eirik Myrvang(3)

Alta: Vemund Hasnes(29)

Harstad: Ørjan Dahl Bere(33)

Sørreisa: Allan Larsen(6)

Nordkapp: Mikael Josefsen(8)

Lyngen: Tommy Osvaldsen(12)

Kvæfjord: Svein-Ove Bartlett(16)

Senja: Patrick Pedersen(21)

Kåfjord: Aksel Johannes Hætta(11)

Nordland:

Andøy: Finn-Oskar Sundberg(35)

Saltdal: Kristen Høyforslett(2)

Hamarøy: Roger Pedersen(8)

Hadsel: Thawee Janjek(13)

Leirfjord: Jostein Ottermo(3)

Lødingen: Stian Malnes Ellingsen(11)

Rana: Stian Slorby(9)

Sortland: Mats Rødsand(14)

Vefsn: Martin Skarstein(4)

Dønna: Kjell Frode Norum(25)

Moskenes: Aleksander Gylseth(7)

Narvik: Ruben Nilsen(18)

Lurøy: Orges Hasani(5)

Herøy: Andrius Matulionis(11)

Vågan: Tony Pettersen(15)

Bodø: Emil Torkildsen(46)

Røst: Kim Solvang(12)

Bø: Simen Endre Bjorhovde(8)

Rødøy:Lars Herseth(6)

Bindal: Kenneth Kristiansen(2)

Øksnes: Hans Petter Hansen(10)

Sørfold: Henrik Nordølum(6)

Fauske: Simen Nyland(7)

Vega: Mikael Hansen(29)

Vestvågøy: Steffen Andesen(13)

Rogaland:

Sandnes: Roar Jacobsen(4)

Hå:Tore Hadland(5)

Vindafjord: Monica Eilertsen Vaka(4)

Klepp: Thomas Gilje(3)

Karmøy: (6)

Sokndal: Veronika Aarstad (16)

Stavanger: Christopher Okorobafor (16)

Tysvær: Terje Lundal(5)

Lund: Per Inge Johansen(4)

Vestfold og Telemark:

Hjartdal: Morten Haugen(14)

Drangedal: Jan Terje Dahle(13)

Horten: Edvard Nazário(14)*

Siljan: Jon Helge Sunde Jakobsen(4)

Kragerø: Lars Erik Lasken(2)

Larvik: Rune Holst Bloch(16)

Holmestrand: Håvard Øyahals(15)

Notodden: Ole Guren Sarpebakken(23)

Porsgrunn: Magnus Kristensen(10)

Midt-Telemark: Heidi Jensen(23)

Sandefjord: Ruben Folvik(13)

Skien: Arild Haugland(13)*

Bamble: Gunn Ellen Bekkevold(7)

Færder: Bodil Baldersheim(5)

Nome: Asle Skårdal(8)

Tinn: Stine Hovden(11)

Vestland:

Ullensvang: Eirik Haugland (14)

Kvinnherad: Per Øyvind Hauge(3)

Øygarden: Kenneth Oen(17)

Alver: Stian Rasmussen(15)

Bjørnafjorden: Kjetil Hanstvedt(13)

Bremanger: Thomas Leirgulen(10)

Askvoll: Stein-Are Nordstrand(6)

 

0 replies

Legg igjen et svar

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *